Beschrijving
Yuasa NP7-12 Standaard Loodaccu – AGM 12 Volt
Accu capaciteit: 7 Ah | 7000 mAh
Accu type: NP7-12
Accu 12v 7Ah
NP7-12 van Yuasa past in alle gangbare Scantronic 9752 / 9851, Galaxy, Texecom en Aritech alarmsystemen
Yuasa NP7-12 Standaard Loodaccu – AGM 12 Volt
Accu capaciteit: 7 Ah | 7000 mAh
Accu type: NP7-12
Accu 12v 7Ah
NP7-12 van Yuasa past in alle gangbare Scantronic 9752 / 9851, Galaxy, Texecom en Aritech alarmsystemen
| Gewicht | 2,65 kg |
|---|---|
| Model nummer: | NP7-12 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | NP7-12 |
| Type omschrijving: | Yuasa 12v 7Ah |
| L x B x H in mm | 151 / 65 / 98 mm |
| Accu capaciteit: | 7 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.