Beschrijving
Yuasa NP17-12I accu – AGM 12V | Accu capaciteit: 17 Ah | 17000 mAh
De Yuasa NP 17-12I is de meest gangbare accu van Yuasa.
Yuasa NP17-12I accu – AGM 12V | Accu capaciteit: 17 Ah | 17000 mAh
De Yuasa NP 17-12I is de meest gangbare accu van Yuasa.
| Gewicht | 5,97 kg |
|---|---|
| Model nummer: | NP17-12I |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | NP17-12I |
| Type omschrijving: | Yuasa NP17-12I 12 volt 17 Ah |
| L x B x H in mm | 181 / 76 / 167 mm |
| Accu capaciteit: | 17 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.