Beschrijving
Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,2 Ah | 200 mAh V200H kale cel
Oplaadbaar tot 1000 keer
Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,2 Ah | 200 mAh V200H kale cel
Oplaadbaar tot 1000 keer
| Gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Model nummer: | V200H kale cel |
| Output Voltage | 1,2 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55620 101 501 |
| L x B x H in mm | 25,6 / 14,1 / 7,4 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij capaciteit: | 200 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.