Beschrijving
Varta V150H Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh V150H
Varta V150H Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh V150H
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Model nummer: | V150H |
| Output Voltage | 1,2 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55615 201 046 |
| L x B x H in mm | 25,6 / 14,1 / 5,9 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 150 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.