Beschrijving
Varta Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,015 Ah | 15 mAh 3/V15H staaf
Varta Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,015 Ah | 15 mAh 3/V15H staaf
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 3/V15H staaf |
| Output Voltage | 3,6 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55602303013 |
| L x B x H in mm | H 10 Ø 13 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 2e print |
| Batterij capaciteit: | 15 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.