Beschrijving
Varta Knoopcel accu 2,4V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 2/V150H staaf
Varta Knoopcel accu 2,4V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 2/V150H staaf
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 2/V150H staaf |
| Output Voltage | 2,4 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | A11102 |
| L x B x H in mm | 25,6 / 14,1 / 11,8 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 150 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.