Beschrijving
Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,04 Ah | 40 mAh V40H
Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,04 Ah | 40 mAh V40H
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Model nummer: | V40H |
| Output Voltage | 1,2 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55604201046 |
| Type omschrijving: | Varta V40H |
| L x B x H in mm | H 6 Ø 16.9 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 40 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.