Beschrijving
Varta Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,3 Ah | 300 mAh CP300H Flatpack
Varta Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,3 Ah | 300 mAh CP300H Flatpack
| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Model nummer: | CP300H Flatpack |
| Output Voltage | 3,6 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55630 403 059 – 55630403059 |
| L x B x H in mm | 81 / 28 / 7,6 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 300 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.