Beschrijving
Varta Knoopcel accu 4,8V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 4/V80H staaf
Varta Knoopcel accu 4,8V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 4/V80H staaf
| Gewicht | 11 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 4/V80H staaf |
| Output Voltage | 4,8 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55608 604 059 |
| L x B x H in mm | H 24 Ø 16 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 80 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.