Beschrijving
Varta 3/V80H Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 3/V80H Flatpack
Varta 3/V80H Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 3/V80H Flatpack
| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 3/V80H Flatpack |
| Output Voltage | 3,6 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55608403059 |
| L x B x H in mm | 53 / 18 / 6 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 80 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.