Beschrijving
Multipower MP Standaard Loodaccu – AGM 6V | Accu capaciteit: 9 Ah | 9000 mAh
Multipower MP Standaard Loodaccu – AGM 6V | Accu capaciteit: 9 Ah | 9000 mAh
| Gewicht | 1,57 kg |
|---|---|
| Model nummer: | MP9-6A |
| Output Voltage | 6 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | MP9-6A |
| L x B x H in mm | 99 / 56 / 118 mm |
| Accu capaciteit: | 9 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.