Beschrijving
Multipower MP Standaard Loodaccu – AGM 12 Volt
Accu capaciteit: 2,3 Ah | 2200 mAh
Accu type: MP2.3-12
VdS-Nr.: G104019
Accu 12V 2.3Ah
Multipower MP Standaard Loodaccu – AGM 12 Volt
Accu capaciteit: 2,3 Ah | 2200 mAh
Accu type: MP2.3-12
VdS-Nr.: G104019
Accu 12V 2.3Ah
| Gewicht | 1,06 kg |
|---|---|
| Model nummer: | MP2.3-12 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | MP2.3-12 |
| L x B x H in mm | 178 / 34 / 60 mm |
| Accu capaciteit: | 2,3 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.