Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Solar Block Loodaccu – Gel 6V | Accu capaciteit: 200 Ah | 200000 mAh
EXIDE Sonnenschein Solar Block Loodaccu – Gel 6V | Accu capaciteit: 200 Ah | 200000 mAh
| Gewicht | 31 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Solar Block SB6/200A |
| Output Voltage | 6 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 119820000 |
| L x B x H in mm | 246 / 192 / 254 mm |
| Accu capaciteit: | 200 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.