Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Solar Block Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 75 Ah | 75000 mAh
EXIDE Sonnenschein Solar Block Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 75 Ah | 75000 mAh
| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Solar Block SB12/75A |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 119807500 |
| L x B x H in mm | 330 / 171 / 236 mm |
| Accu capaciteit: | 75 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.