Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Solar Block Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 100 Ah | 100000 mAh
EXIDE Sonnenschein Solar Block Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 100 Ah | 100000 mAh
| Gewicht | 39 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Solar Block SB12/100A |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 119810000 |
| L x B x H in mm | 513 / 189 / 223 mm |
| Accu capaciteit: | 100 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.