Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Dryfit A500 Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 65 Ah | 65000 mAh
EXIDE Sonnenschein Dryfit A500 Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 65 Ah | 65000 mAh
| Gewicht | 24,4 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Dryfit A512/65A |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 889566600 |
| L x B x H in mm | 353 / 175 / 190 mm |
| Accu capaciteit: | 65 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.