Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Dryfit A500 Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 120 Ah | 120000 mAh
EXIDE Sonnenschein Dryfit A500 Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 120 Ah | 120000 mAh
| Gewicht | 41 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Dryfit A512/120A |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 889578000 |
| L x B x H in mm | 513 / 189 / 195 mm |
| Accu capaciteit: | 120 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.