Beschrijving
Powerfit S312/12SR
EXIDE Powerfit S300 Loodaccu – AGM 12 Volt
Accu capaciteit: 12 Ah | 12000 mAh
Accu type: Powerfit S312/12SR
VdS no: G102107
EXIDE Powerfit S300 Loodaccu – AGM 12 Volt
Accu capaciteit: 12 Ah | 12000 mAh
Accu type: Powerfit S312/12SR
VdS no: G102107
| Gewicht | 3,8 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Powerfit S312/12SR |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | 8527691255 |
| Type omschrijving: | EXIDE Powerfit S312/12SR |
| L x B x H in mm | 152 / 98 / 102 mm |
| Accu capaciteit: | 12 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 6,3 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.