Beschrijving
EXIDE Powerfit S312/12S Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 12 Ah | 12000 mAh
EXIDE Powerfit S312/12S Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 12 Ah | 12000 mAh
| Gewicht | 4,03 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Powerfit S312/12S |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | 8527601255 |
| L x B x H in mm | 151 / 98 / 98 mm |
| Accu capaciteit: | 12 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.