Beschrijving
EXIDE Dryfit GF V Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 105 Ah | 105000 mAh
EXIDE Dryfit GF V Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 105 Ah | 105000 mAh
| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Dryfit Traction Block GF12105V |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 821 921 000 0 |
| L x B x H in mm | 345 / 174 / 283 mm |
| Accu capaciteit: | 105 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.