Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Dryfit A512/2S Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 2 Ah | 2000 mAh
EXIDE Sonnenschein Dryfit A512/2S Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 2 Ah | 2000 mAh
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Dryfit A512/2S |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 8789520200 |
| Type omschrijving: | NGA5120002HS0SA |
| L x B x H in mm | 179 / 34 / 61 mm |
| Accu capaciteit: | 2 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.