Beschrijving
Varta Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 3/V150H staaf SS
Varta Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 3/V150H staaf SS
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 3/V150H staaf SS |
| Output Voltage | 3,6 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55615 303 059 |
| L x B x H in mm | 25,6 / 14,1 / 17,7 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij capaciteit: | 150 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.