Beschrijving
Varta 6/V150H accu 7,2V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 6/V150H staaf Accupack 7,2 volt 150 mAh
Varta 6/V150H accu 7,2V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 6/V150H staaf Accupack 7,2 volt 150 mAh
| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| L x B x H in mm | 25,6 / 14,1 / 35,4 mm |
| Batterij capaciteit: | 150 mAh |
| Batterij aansluiting: | met soldeerlip |
| Herstelercode | VARTA |
| Part nummer: | 55615 306 060 |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Output Voltage | 7,2 Volt |
| Model nummer: | 6/V150H staaf |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |



