Beschrijving
Varta 3/V80H Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 3/V80H staaf
Varta 3/V80H Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 3/V80H staaf
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 3/V80H staaf |
| Output Voltage | 3,6 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55608603098 |
| Type omschrijving: | Varta 3/V80H |
| L x B x H in mm | H 18 Ø 16 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 2e print |
| Batterij capaciteit: | 80 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.