Beschrijving
Varta 3/V80H Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 3/V80H staaf
Varta 3/V80H Knoopcel accu 3,6V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 3/V80H staaf
| Gewicht | 11 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 3/V80H staaf |
| Output Voltage | 3,6 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55608303052 |
| L x B x H in mm | H 18 Ø 16 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij capaciteit: | 80 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |



