Beschrijving
Varta 2/V250H Knoopcel accu 2,4V | Accu capaciteit: 0,25 Ah | 250 mAh 2/V250H staaf
Varta 2/V250H Knoopcel accu 2,4V | Accu capaciteit: 0,25 Ah | 250 mAh 2/V250H staaf
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 2/V250H staaf |
| Output Voltage | 24 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55625602059 |
| Type omschrijving: | Varta 2/V250H |
| L x B x H in mm | H 13.8 Ø 25.1 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 250 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |



