Beschrijving
Hawker Genesis EP 12V 13EP
Hawker Accu Genesis EP Loodaccu – Pure Lead 12V | Accu capaciteit: 13 Ah | 13000 mAh
Type: Hawker Genesis EP 12V 13EP
Hawker Accu Genesis EP Loodaccu – Pure Lead 12V | Accu capaciteit: 13 Ah | 13000 mAh
Type: Hawker Genesis EP 12V 13EP
| Gewicht | 4,9 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Genesis EP 12V EP13 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – zuiver lood |
| Accu type | Loodaccu – Reinblei |
| Part nummer: | 12EP13 ( EP12V 13EP) |
| Type omschrijving: | Hawker Genesis Batteries 12 volt 13Ah |
| L x B x H in mm | 175 / 83 / 129 mm |
| Accu capaciteit: | 13 Ah |
| Accu aansluiting | M6 aansluitbouten |



