Beschrijving
Hawker Cyclon Loodaccu – Reinblei 12V | Accu capaciteit: 2,5 Ah | 2500 mAh
Hawker Cyclon Loodaccu – Reinblei 12V | Accu capaciteit: 2,5 Ah | 2500 mAh
| Gewicht | 1,06 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Cyclon 2.5-12 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – zuiver lood |
| Accu type | Loodaccu – Reinblei |
| Part nummer: | 0819-0016 |
| Type omschrijving: | Hawker Cyclon Batteries – Hawker Enersys Cyclon serie |
| L x B x H in mm | 225 / 46 / 70 mm |
| Accu capaciteit: | 2,5 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |



