Beschrijving
Fiamm-GS FG 24204
Fiamm FG Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 42 Ah | 42000 mAh
VdS nr G196023
Fiamm FG Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 42 Ah | 42000 mAh
VdS nr G196023
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Model nummer: | FG24204 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| EAN code | 8019887382965 |
| Part nummer: | FG24204 |
| Type omschrijving: | Fiamm-GS FG 24204 accu – AGM 12V 42Ah |
| L x B x H in mm | 196 / 163 / 174 mm |
| Accu capaciteit: | 42 Ah |
| Accu aansluiting | M5 aansluitbouten |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.