Beschrijving
Fiamm FG20451
Fiamm FG20451 Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 4,5 Ah | 4500 mAh
De Fiamm FG20451 heeft een minimale 5 jaar levensduur en is geschikt voor:
Brandalarm
Security Equipment
Noodverlichting
DC Systems
Fiamm FG20451 Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 4,5 Ah | 4500 mAh
De Fiamm FG20451 heeft een minimale 5 jaar levensduur en is geschikt voor:
Brandalarm
Security Equipment
Noodverlichting
DC Systems
| Gewicht | 1,75 kg |
|---|---|
| Model nummer: | FG20451 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | FG20451 |
| Type omschrijving: | Fiamm FG20451 12V 4,5Ah |
| L x B x H in mm | 90 / 70 / 102 mm |
| Accu capaciteit: | 45 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.