Beschrijving
Fiamm FG20201 12V 2Ah Loodaccu – AGM
Fiamm FG Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 2 Ah | 2000 mAh
Fiamm FG Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 2 Ah | 2000 mAh
| Gewicht | 1,2 kg |
|---|---|
| Model nummer: | FG20201 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | FG20201 |
| Type omschrijving: | Fiamm FG20201 12V 2Ah Loodaccu – AGM |
| L x B x H in mm | 178 / 34 / 60 mm |
| Accu capaciteit: | 2 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.