Beschrijving
Fiamm 12FGH36 hoge stroom
Fiamm 12FGH36 hoge stroom Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 9 Ah | 9000 mAh
Fiamm 12FGH36 hoge stroom Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 9 Ah | 9000 mAh
| Gewicht | 2,8 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 12FGH36 (FGH20902 oud model) |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| EAN code | 8019887384389 |
| Part nummer: | 12FGH36 (FGH20902) |
| Type omschrijving: | Fiamm 12FGH36 |
| L x B x H in mm | 151 / 65 / 94 mm |
| Accu capaciteit: | 9 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |



