Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Dryfit A512/1.2S accu – Gel 12V | Accu capaciteit: 1,2 Ah | 1200 mAh
EXIDE Sonnenschein Dryfit A512/1.2S accu – Gel 12V | Accu capaciteit: 1,2 Ah | 1200 mAh
| Gewicht | 660 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Dryfit A512/1.2S |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 8789518500 |
| Type omschrijving: | NGA51201D2HS0SA |
| L x B x H in mm | 98 / 50 / 51 mm |
| Accu capaciteit: | 12 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |



