Beschrijving
Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,6 Ah | 600 mAh V600HR kale cel
Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,6 Ah | 600 mAh V600HR kale cel
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Model nummer: | V600HR kale cel |
| Output Voltage | 1,2 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55960 101 501 – 55960101501 |
| L x B x H in mm | 33,9 / 23,9 / 6,3 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij capaciteit: | 600 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.