Beschrijving
Varta Knoopcel accu 6V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 5/V150H staaf
Varta Knoopcel accu 6V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 5/V150H staaf
| Gewicht | 30 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 5/V150H staaf |
| Output Voltage | 6 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55615 305 059 |
| L x B x H in mm | 25,6 / 14,1 / 30 mm |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 150 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |



