Beschrijving
Varta 4/V150H Knoopcel accu 4,8V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 4/V150H
Varta 4/V150H Knoopcel accu 4,8V | Accu capaciteit: 0,15 Ah | 150 mAh 4/V150H
| Gewicht | 24 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 4/V150H |
| Output Voltage | 4,8 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55615304060 |
| L x B x H in mm | 25,6 / 14,1 / 23,6 mm |
| Batterij capaciteit: | 150 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.