Beschrijving
Varta 2/V80H Knoopcel accu 2,4V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 2/V80H staaf
Varta 2/V80H Knoopcel accu 2,4V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 2/V80H staaf
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 2/V80H staaf |
| Output Voltage | 24 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55608602059 |
| Type omschrijving: | Varta 2/V80H |
| L x B x H in mm | H 12 Ø 16 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij capaciteit: | 80 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |



