Beschrijving
Varta 2/V80H Knoopcel accu 2,4V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 2/V80H Flatpack
Varta 2/V80H Knoopcel accu 2,4V | Accu capaciteit: 0,08 Ah | 80 mAh 2/V80H Flatpack
| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 2/V80H Flatpack |
| Output Voltage | 2,4 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55608402059 |
| Type omschrijving: | Varta 2/V80H |
| L x B x H in mm | 36,5 / 16,5 / 7 mm |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 80 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.