Beschrijving
Varta Knoopcel accu 4,8V | Accu capaciteit: 0,04 Ah | 40 mAh 4/V40H staaf KM
Varta Knoopcel accu 4,8V | Accu capaciteit: 0,04 Ah | 40 mAh 4/V40H staaf KM
| Gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Model nummer: | 4/V40H staaf KM |
| Output Voltage | 4,8 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55604604059 |
| Type omschrijving: | Varta 4/V40H staaf KM |
| L x B x H in mm | H 24 Ø 11,4 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij aansluiting: | Soldeeraansluiting met soldeerlippen | 3e print ++- |
| Batterij capaciteit: | 40 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.