Beschrijving
Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,04 Ah | 40 mAh V40H kale cel
Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,04 Ah | 40 mAh V40H kale cel
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Model nummer: | V40H kale cel |
| Output Voltage | 1,2 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55604101501 |
| L x B x H in mm | H 5,9 Ø 16,6 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij capaciteit: | 40 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.