Beschrijving
Oplaadbare Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,015 Ah | 15 mAh V15H kale cel
Oplaadbare Varta Knoopcel accu 1,2V | Accu capaciteit: 0,015 Ah | 15 mAh V15H kale cel
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Model nummer: | V15H kale cel |
| Output Voltage | 1,2 Volt |
| Batterij technologie | Ni-MH |
| Part nummer: | 55602101501 |
| L x B x H in mm | H 3 Ø 12 mm |
| Herstelercode | VARTA |
| Batterij capaciteit: | 15 mAh |
| Batterij type: | Knoopcelaccu oplaadbaar |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.