Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Solar Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 130 Ah | 130000 mAh
EXIDE Sonnenschein Solar Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 130 Ah | 130000 mAh
| Gewicht | 39,8 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Solar S12/130A |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 819875000 |
| L x B x H in mm | 286 / 269 / 230 mm |
| Accu capaciteit: | 130 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.