Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Solar Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 90 Ah | 90000 mAh
EXIDE Sonnenschein Solar Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 90 Ah | 90000 mAh
| Gewicht | 31,3 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Solar S12/90A |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 819872200 |
| L x B x H in mm | 330 / 171 / 236 mm |
| Accu capaciteit: | 90 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.