Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Dryfit A506/10S Loodaccu – Gel 6V | Accu capaciteit: 10 Ah | 10000 mAh
EXIDE Sonnenschein Dryfit A506/10S Loodaccu – Gel 6V | Accu capaciteit: 10 Ah | 10000 mAh
| Gewicht | 2,05 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Dryfit A506/10S |
| Output Voltage | 6 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 8789552300 |
| Type omschrijving: | accu Sonnenschein A506/10S |
| L x B x H in mm | 152 / 51 / 95 mm |
| Accu capaciteit: | 10 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.