Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Dryfit A500 Loodaccu – Gel 4V
Accu capaciteit: 3,5 Ah | 3500 mAh Type Dryfit A504/3.5S
Partnummer NGA50403D5HS0SA
EXIDE Sonnenschein Dryfit A500 Loodaccu – Gel 4V
Accu capaciteit: 3,5 Ah | 3500 mAh Type Dryfit A504/3.5S
Partnummer NGA50403D5HS0SA
| Gewicht | 500 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Dryfit A504/3.5S |
| Output Voltage | 4 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 8789530200 |
| Type omschrijving: | NGA50403D5HS0SA |
| L x B x H in mm | 91 / 35 / 61 mm |
| Accu capaciteit: | 35 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |



