Beschrijving
EXIDE Sonnenschein Dryfit A500 Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 200 Ah | 200000 mAh
EXIDE Sonnenschein Dryfit A500 Loodaccu – Gel 12V | Accu capaciteit: 200 Ah | 200000 mAh
| Gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Dryfit A512/200A |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 889590000 |
| L x B x H in mm | 518 / 274 / 216 mm |
| Accu capaciteit: | 200 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.