Beschrijving
EXIDE Dryfit GF V Loodaccu – Gel 6V | Accu capaciteit: 180 Ah | 180000 mAh
EXIDE Dryfit GF V Loodaccu – Gel 6V | Accu capaciteit: 180 Ah | 180000 mAh
| Gewicht | 31 kg |
|---|---|
| Model nummer: | Dryfit Traction Block GF06180V |
| Output Voltage | 6 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – Gel |
| Accu type | Loodaccu – Gel |
| Part nummer: | 821 92180 00 |
| L x B x H in mm | 246 / 192 / 275 mm |
| Accu capaciteit: | 180 Ah |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.