Beschrijving
Yuasa NP Standaard Loodaccu – AGM 12 Volt
Accu capaciteit: 7 Ah | 7000 mAh
Accu type: NP7-12L
VdS (Germany) – VdS No: G189049
Yuasa NP Standaard Loodaccu – AGM 12 Volt
Accu capaciteit: 7 Ah | 7000 mAh
Accu type: NP7-12L
VdS (Germany) – VdS No: G189049
| Gewicht | 2,65 kg |
|---|---|
| Model nummer: | NP7-12L |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | NP7-12L |
| L x B x H in mm | 151 / 65 / 98 mm |
| Accu capaciteit: | 7 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 6,3 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.