Beschrijving
Yuasa NP1.2-12 Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 1,2 Ah | 1200 mAh
Yuasa NP1.2-12 Standaard Loodaccu – AGM 12V | Accu capaciteit: 1,2 Ah | 1200 mAh
| Gewicht | 570 kg |
|---|---|
| Model nummer: | NP1.2-12 |
| Output Voltage | 12 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | NP1.2-12 |
| Type omschrijving: | Yuasa NP1.2-12 Loodaccu – AGM 12V 1,2Ah |
| L x B x H in mm | 97 / 48 / 55 mm |
| Accu capaciteit: | 1,2 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 4,8 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.