Beschrijving
Multipower MP Standaard Loodaccu – AGM 4 Volt
Accu capaciteit: 4,5 Ah | 4500 mAh
Accu type: MP4.5-4
Accu 4 volt 4,5 Ah
Multipower MP Standaard Loodaccu – AGM 4 Volt
Accu capaciteit: 4,5 Ah | 4500 mAh
Accu type: MP4.5-4
Accu 4 volt 4,5 Ah
| Gewicht | 652 kg |
|---|---|
| Model nummer: | MP4.5-4 |
| Output Voltage | 4 Volt |
| Batterij technologie | Loodaccu – AGM |
| Accu type | Loodaccu – AGM |
| Part nummer: | MP4.5-4 |
| Type omschrijving: | Accu 4 volt 4.5 Ah Multipower MP4.5-4 |
| L x B x H in mm | 48 / 52 / 94 mm |
| Accu capaciteit: | 4,5 Ah |
| Accu aansluiting | Faston 6,3 mm vlaksteker |




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.